Projasnění, pročištění a omlazení pleti pomocí chemického peelingu

<<zpět

Chemický peeling se používá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů. Je vhodný k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Pozitivně působí na mastnou pokožku a má výborné výsledky při řešení aknózní pleti. Chemický peeling je možné aplikovat na oblast obličeje, krku, dekoltu, zad, ale i na oblast hřbetů rukou, kde je možné redukovat projevy stárnutí.

Chemický peeling s revoluční technologií Enerpeel patří mezi nejmodernější a nejúčinnější peelingy. Je účinný v boji proti stárnutí, proti ochabování kůže, zlepšuje kvalitu a texturu povrchu kůže. Je to neinvazivní metoda vhodná nejen k osvěžení a rozzáření pleti, prevenci proti stárnutí, redukci vrásek a zpevnění pleti díky stimulaci tvorby nového kolagenu. Je také vhodná i k léčbě akné či k odstranění nežádoucích pigmentací.

Peeling Enerpeel využívá vlastnosti ovocných kyselin, alfa hydroxy kyselin (AHA), dále kyseliny pyrohroznové, mandlové, salicylové a speciálních roztoků určených k omlazení a zpevnění pokožky. Chemický peeling s obsahem kyseliny mandlové je možné aplikovat i v létě, což u ostatních peelingů není možné.

Je vhodný k ošetření oblasti obličeje, očních víček, krku, dekoltu, zad a hřbetů rukou. Díky technologii Enerpeel můžeme speciálním perem redukovat vrásky i v okolí očí a zpevnit kůži na očních víčkách, což běžným peelingem nelze! Výborný efekt má také na omlazení dekoltu či hřbetů rukou.

Reakce pokožky na běžné peelingy se projevuje zarudnutím přes drobné až výrazné olupování kůže s malým výsledným efektem na zpevnění pokožky. Lékařský peeling Enerpeel se vyznačuje dosažením maximálního výsledku na zpevnění kůže s minimální či žádnou reakcí na povrchu kůže po aplikaci. Je vyroben speciální patentovou technologií, kdy dochází ke zvýšení rychlosti pohybu elektronů v hloubce tkáně, tedy k aktivaci roztoku, kdežto na povrchu pokožky jsou elektrony neaktivní.

Na základě klientových požadavků vybereme ten správný peelingový roztok, který cíleně působí na povrch pleti a na konkrétní projevy/ problémy.

Kontraindikace:

  • těhotenství, kojení
  • autoimunitní onemocnění, diabetes- vyšší pravděpodobnost komplikací a předpoklad delší doby hojení
  • onemocnění typu virózy nebo bakteriálního zánětu dýchacích cest
  • opakované infekce typu herpes simplex (klasický opar -nejčastěji na rtu)- může dojít k aktivaci onemocnění, klienta je třeba premedikovat profylakticky perorálním virostatikem
  • užívání isotretinoinu v posledních 6 měsících ( Roaccutane, Curacne či Acnenormin)
  • tvorba hypertrofických jizev v anamnéze

Klient by měl dodržovat následující pokyny:

  • Nevystavovat se slunečnímu záření, soláriu nejméně po dobu 1 měsíce, používat krémy s ochranným slunečním faktorem, SPF 50.
  • Nepobývat v místech s nadměrnou vysokou teplotou (sauna), v prašném prostředí, vynechat větší fyzickou aktivitu.
  • Vynechat ve stravě ostrá jídla, kyselé ovoce.
  • Neaplikovat dekorativní a pěstící kosmetiku (cca 12hod).

Aplikace a cena

Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4x, v závislosti na typu poškození pokožky. Interval ošetření je 3-4 týdny.

Cena závisí na spotřebovaném materiálu, rozsah dle velikosti místa ošetření.
1 oblast cca 900 Kč

Dočasně nabízíme akci 3+1 zdarma. Kontaktujte nás na 777 553 364 na dohodnutí konkrétních podmínek.