Injekční lipolýza - rozpouštění tuků a léčba celulitidy

<< zpět

Injekční lipolýza je nechirurgická metoda určená k odstranění menších tukových depozit. Je vhodná k cílené změně kontur těla především pro ty, kteří se nemohou zbavit tukových polštářů dietou ani cvičením.

K rozpuštění tukové tkáně se používá fosfatidylcholin, který se pomocí mikroinjekce aplikuje do podkoží. Fosfatidylcholin je přírodní látka získávána ze sojových bobů. Tento enzym rozpouští tuk na malé části, které jsou potom přirozenou cestou eliminovány z těla.

Lékař pomocí tenké jehličky aplikuje účinné látky přímo do tukového polštářku. Zákrok je bezbolestný, nevyžaduje anestezii.

K odbourávání tuku dochází postupně. Pro optimální výsledek doporučujeme lipolýzu zopakovat 2- 4x, aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti. Ošetření se provádí v odstupu 6-8 týdnů. Výsledek je viditelný asi za 4 týdny po prvním ošetření. Při zachování stejné hmotnosti a zdravého životního stylu je efekt lipolýzy permanentní.

V rámci přípravy na zákrok je doporučeno pít hodně tekutin, nejlépe nesycenou vodu. K výkonu je vhodné přijít ve volném pohodlném oblečení.

Pro odstraňování celulitidy se využívá metoda neinvazivní mezoterapie.

Kontraindikace

Těhotenství, kojení, diabetes mellitus s angiopatií, pacienti s autoimunitními, cévními chorobami a s probíhající infekcí

Jaké partie ošetřujeme?

Podbradek

Břicho

Boky

Vnitřní stehna

Cena ošetření:

Cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu, bližší informace sdělíme po konzultaci.

Orientační ceny:

  • Menší oblast (podbradek) 1500 Kč
  • Větší oblast od 3500 Kč
  • Léčba celulitidy od 1500 Kč

Při zakoupení 4 ošetření sleva 10 %!