Vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou

<< zpět

Vrásky jsou nedílnou součástí stárnutí lidské pleti. Tento proces se nedá zastavit, ale lze jej účinně ovlivnit. Jednou z možností, jak korigovat vrásky na obličeji, je aplikace dermálních výplní s obsahem kyseliny hyaluronové. Využíváme pouze nejkvalitnější výplně Juvederm od společnosti Allergan, která je zárukou stabilních výsledků bez poaplikačních komplikací.

Kyselina hyaluronová (HA) je přirozenou součástí kůže a má zásadní roli v udržování hydratace a pružnosti pokožky. Její unikátní vlastnost vázat v kůži vodu přispívá k mladému vzhledu pružné pleti s jejím plným objemem. Obsah HA v kůži se v průběhu života postupně snižuje, což je přirozeným jevem stárnutí. V důsledku úbytku HA se kůže stává sušší, povadlou a vrásčitou. Chcete-li tento proces stárnutí výrazně zpomalit, řešením jsou injekčí kožní výplně s kyselinou hyaluronovou.

Vzhledem k tomu, že se kyselina hyaluronová v kůži rychle rozkládá, byly vyvinuty výplně se zasíťovanou HA, které tomuto přirozenému odbourávání déle odolávají. Přípravek Juvederm ultra  je v současné době jediný produkt s kyselinou hyaluronovou, jež obsahuje znecitlivující složku Lidokain. Byl vytvořen, aby klientkám poskytl ještě větší spokojenost a současně minimalizoval bolest a nepříjemné pocity při ošetření. Tato řada je také výjimečná tím, že obsahuje 3D matrix kyseliny hyaluronové vytvářející hladký kohezivní gel, který neobsahuje partikule, což má příznivý vliv na přirozený tvar výplně a především jednoduchou aplikaci. Tato struktura kyseliny hyaluronové je stabilní, což prodlužuje dobu účinku. Aplikace trvá přibližně 15 až 30 minut. Je potřeba počítat také s časem pro konzultaci s lékařem. Po aplikaci dochází k okamžitému liftingovému efektu a k získání mladistvějšího vzhledu.

Výplně se aplikují tenkou jehlou do kůže. Vzhledem k obsahu lokálního anestetika lidokainu, je aplikace bezbolestná. Někdy bývají v místě aplikace patrné stopy po vpichu jehly a začervenání, které do 1-2 dnů zmizí.

Jaké partie ošetřujeme?

  • vrásky v oblasti čela a okolí očí
  • povislé koutky úst
  • změlčení nosoretních rýh
  • zvýraznění kontury rtů a zahlazení drobných příčných vrásek na horním rtu
  • zvětšení objemu rtů

Účinek výplňových materiálů přetrvává až 12 měsíců, poté se materiál postupně vstřebá bez následků. Po úplném či částečném vstřebání materiálu je možno zákrok bez problémů opakovat.
http://www.juvederm.com/juvederm-results/before-after.aspx

Cena

Cena se vždy odvíjí od spotřebovaného materiálu během zákroku a bude Vám sdělena před samotným zákrokem. Účtujeme od 6500 Kč / 1ml výplně.